Motospeed K87S Blue Switch (mtk87smb)
Відео 27Фото 3 |
Motospeed K87S Blue Switch Outemu Blue (Clicky)Outemu Red (Linear) |
|
Оновлена клавіатура K87 із покращеним декоративним ефектом. У модифікації S, крім основної RGB-підсвічування клавіш, передбачена контурна світлодіодна стрічка, яка створює чудову фонову ілюмінацію. Доступно 8 світлових ефектів. Додатково кейборд відрізняється від базової версії наявністю шнура, що не знімається, з якісним м'яким обплетенням. Ігрова механічна клавіатура Motospeed K87S Blue Switch має відмінну стійкість.
У даній модифікації на розкладних ніжках передбачені гумові накладки, що не ковзають. Для кейборду використано компактну розкладку на 87 клавіш. Серед іншого виробником передбачено також низку додаткових багатофункціональних кнопок. Всі клавіші працюють на якісних механічних вимикачах Outemu синього кольору. Такі свічки мають конструкцію Clicky, що дозволяє клавішам працювати з виразним клацанням. Модель належить до геймерських, розкладка дає можливість відключити кнопку Win. Для кейборда використаний корпус Skeleton, що робить пристрій введення більш витонченим та водночас практичним. Таку модель легко чистити від засмічення між кнопками. Девайс отримав габарити 351×117×34 мм. Збільшена вага (752 г) робить клавіатуру стійкішою на стільниці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motospeed 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motospeed.
Купити Motospeed K87S Blue Switch
Усі ціни 20 →Клавіатура Motospeed K87S Outemu Blue (mtk87smb) | 2 405 грн. |
Клавиатура Motospeed K87S Outemu Blue (mtk87smb) | 2 405 грн. |
Клавіатура Motospeed K87S Outemu Blue White (mtk87smb) mtk87smb | 2 289 грн. |
Клавиатура Motospeed k87s Outemu Blue (mtk87smb) White usb | 2 418 грн. |
Motospeed K87S Outemu Blue (mtk87smb) White USB mtk87smb | 2 289 грн. |
5 0 0 3 |
Користуюсь Motospeed K87S рік Мені сподобалося підсвічування , мені здається це нормальне що є в цій клавіатурі Клавіатура погана, через 3 тижні розбовталися клавіші, і почали натискатися через раз, буває, що взагалі не реагує на натискання. Алексей : |
Купуйте! Підсвічування корпуса Клавіатура почала залипати після 2року
користування користуюся Motospeed K87S Blue Switch більше року |
Не купуйте У цієї херні немає переваги Нехай не кажуть що клава норм тому що клава повна хератень жахливі стаби які гримлять, хрехтять що тільки не роблять, жахливі свічки ламаються дуже швидко 3 тижні пограв і зламалося 3 свіча, кирилиця нанесена теж погано в деяких місцях, кейкапи тонкі до жаху скрипить, свічі люфтять а стаби ще гірше взагалі не клавіатура а повна хрень моя оцінка 2 з 10 тільки через підсвічування 2 бали накинув ціна такої клавіатури 800 грн на 3 тижні Богдан Закревський: користуюся Motospeed K87S Red Switch менше місяця |
Модификації Motospeed K87S
Ціни на Motospeed K87S |
---|---|---|---|---|
Motospeed K87S Blue Switch | від 2 289 грн. | 20 пропозицій | ||
Motospeed K87S Red Switch | від 2 015 грн. | 21 пропозиція |