Моторне мастило Motul 4100 Turbolight 10W-40 5 л
Motul 4100 Turbolight 10W-40 5L |
|
Всесезонне напівсинтетичне масло для будь-яких дизельних або бензинових двигунів, включаючи також турбовані, багатоклапанні і двигуни з каталізатором. За даними виробника, сумісно з будь-якими видами палива. Ступінь в'язкості 10w-40 вказує на непогану текучість масла, що зі свого боку сприяє економії і легкому холодного старту двигуна. Марка відповідає стандартам ACEA і API та призначена для використання на легкових і невеликих вантажних транспортних засобах. Заявлені допуски від виробників Peugeot Citroën, Renault і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motul 4100 Turbolight 10W-40 5 л
Усі ціни 10 →Моторное масло Motul 4100 Turbolight SAE 10W40 (5л.) 387606 | 1 474 грн. |
Олива моторна напівсинтетична MOTUL 4100 Turbolight Technosynthese 10W-40, | 1 561 грн. |
Моторнa оливa MOTUL 4100 Turbolight 10W-40 (5 літрів) 387606/108645 | 1 480 грн. |
Масло моторное MOTUL 4100 TURBOLIGHT 10W-40 (Канистра 5л) 108645 | 1 314 грн. |
MOTUL 387606 | 1 504 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Motul 4100 Turbolight 10W-40
Ціни на Motul 4100 Turbolight 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 4100 Turbolight 10W-40 1 л | від 330 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul 4100 Turbolight 10W-40 4 л | від 1 099 грн. | 9 пропозицій | ||
Motul 4100 Turbolight 10W-40 5 л | від 1 314 грн. | 10 пропозицій | ||
Motul 4100 Turbolight 10W-40 20 л | від 5 642 грн. | 3 пропозиції | ||
Motul 4100 Turbolight 10W-40 60 л | від 15 513 грн. | 3 пропозиції | ||
Motul 4100 Turbolight 10W-40 208 л | від 51 808 грн. | 1 пропозиція |