Моторне мастило Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 1 л
Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 1 л
Усі ціни 7 →Моторное масло Motul 6100 Syn-nergy SAE 5W30 (1л.) 838311 | 441 грн. |
Олива моторна синтетична MOTUL 6100 SYN-NERGY Technosynthese 5W-30, 1л (83 | 458 грн. |
Масло моторное MOTUL 6100 SYN-NERGY 5W-30 (Канистра 1л) 107970 | 393 грн. |
MOTUL 107970 | 351 грн. |
Motul 6100 Syn-nergy 5W-30 1л (838311) | 454 грн. |
Моторна олива Motul 6100 Syn-nergy SAE 5W-30 1 л (107970) | 458 грн. |
MOTUL 838311 | 440 грн. |
Лью цю олію з початку жовтня 2019 року. Вже міняв тричі. Робив капітальний ремонт двигуна, тому хотів гарну олію, і щоби перевірене. Так само хотілося гарну миючу присадку. Що я можу сказати. Невеликий нагар таки є зовсім невеликий. Але я думаю вся справа в паливі, так воно у нас зовсім паршиве. Змінюю на 7 тис. Мотор олія не їсть. Протягом 3 тисяч олія практично не темніє, після – стає бурою. Не смердить горілим, і судячи з фільтру має гарний миючий ефект. На даний момент задоволений. Тішить що є перевірка за номером, що стирається. який не можна перевірити 2 рази. Гарний захист від підробок. У мене обсяг 2.8. Тому не став шкодувати грошей на олію. Чого всім і раджу. Добре миє. Чи не вгорає. Не смердить. Тара добре захищена від підробок (перевірочний код) Ціна звичайно висока. Але за якість треба платити. Антон Ч: користуюся Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 4L кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30
Ціни на Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 1 л | від 351 грн. | 7 пропозицій | ||
Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 4 л | від 1 359 грн. | 8 пропозицій | ||
Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 5 л | від 1 656 грн. | 8 пропозицій | ||
Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 60 л | від 21 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul 6100 Syn-Nergy 5W-30 208 л | від 69 841 грн. | 1 пропозиція |