Моторне мастило Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 5 л (101545)
Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 5L |
|
100% синтетичне моторне масло, яке відповідає сучасним екологічним стандартам Євро IV і Євро V. Розроблено для двигунів останнього покоління, для яких рекомендується використання енергозберігального олії – як бензинових, так і дизельних. Підходить і для працюючих на газ-бензині двигунах. Марка забезпечує хорошу текучість при морозі і захист двигуна при високих температурах. Може похвалитися "схваленням" від виробників Fiat і Citroеn, а значить насамперед підійде легкових автомобілів цих марок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 5 л
Усі ціни 7 →Моторное масло Motul 8100 Eco-clean SAE 5W30 (5л.) 841551 | 3 119 грн. |
Олива моторна 100 синтетична MOTUL 8100 Eco-clean 5W-30, 5л (841551) (1015 | 3 248 грн. |
Моторнa оливa MOTUL 8100 ECO-clean 5W-30 (5 літрів) 841551/101545 | 3 079 грн. |
Масло моторное MOTUL 8100 ECO-CLEAN 5W-30 (Канистра 5л) 101545 | 2 781 грн. |
MOTUL 841551 | 3 115 грн. |
Олива Motul 8100 Eco-clean SAE 5W30 5Л | 3 119 грн. |
Моторне масло Motul 8100 Eco-clean 5W-30 5 л (101545) | 3 248 грн. |
Модификації Motul 8100 Eco-Clean 5W-30
Ціни на Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 1 л | від 612 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 5 л | від 2 781 грн. | 7 пропозицій | ||
Motul 8100 Eco-Clean 5W-30 60 л | від 30 442 грн. | 1 пропозиція |