Моторне мастило Motul 8100 X-Cess 5W-40 20 л
Відео 18 |
Motul 8100 X-Cess 5W-40 20L |
|
Якісне синтетичне масло для потужних сучасних двигунів. Підходить як для бензинових, так і дизельних моторів, включаючи конструкції з системою прямого уприскування палива. Може використовуватися і в автомобілях, що працюють на зрідженому газі. Актуально тільки для легковиків. Індекс в'язкості дозволяє розраховувати на хорошу текучість і легких холодний старт навіть в морозну погоду. В наявності великий набір сертифікатів від іменитих автовиробників, серед яких Porsche, Renault, Opel, Fiat і BMW.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Motul 8100 X-Cess 5W-40
Ціни на Motul 8100 X-Cess 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-Cess 5W-40 1 л | від 370 грн. | 4 пропозиції | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 4 л | від 1 685 грн. | 5 пропозицій | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 5 л | від 2 038 грн. | 5 пропозицій | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 20 л | від 8 062 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 60 л | від 22 236 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 208 л | від 64 809 грн. | 3 пропозиції |