Моторне мастило Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 л
Відео 2 |
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5L |
|
Енергозберігаюча моторна олія синтетичного походження, розроблена для бензинових та дизельних двигунів останніх поколінь. Мастильний матеріал допускається використовувати в силових агрегатах із системами турбонаддува, каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопних газів, фільтрами сажевими DPF, системами безпосереднього впорскування палива. Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5L має повну відповідність стандартам ACEA C2 та C3.
У синтетичну базову основу моторного масла включені модифікатори тертя та функціональні присадки. Продукт має відмінні змащувальні та протизносні властивості, стійкість до високих температур, також масло характеризується зниженим вмістом сульфатної золи, фосфору та сірки. Технічну мастильну рідину допускається використовувати в моторах з регламентованим продовженим інтервалом заміни олії. Водночас важливо згадати безліч допусків від авторитетних автовиробників, зокрема BMW Longlife-04, Mercedes-Benz 229.52, Opel/GM Dexos 2, Fiat/Alfa Romeo/Lancia 9.55535-S1/9.55535-S3.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Купити Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 л
Усі ціни 7 →Моторное масло Motul 8100 X-clean EFE SAE 5W30 (5л.) 814051 | 2 099 грн. |
Олива моторна 100 синтетична MOTUL 8100 X-Clean EFE 5W-30, 5л (814051) (10 | 2 690 грн. |
Моторнa оливa MOTUL 8100 X-clean EFE 5W-30 (5 літрів) 814051/109471 | 2 550 грн. |
Масло моторное MOTUL 8100 X-CLEAN EFE 5W-30 (Канистра 5л) 109471 | 2 247 грн. |
MOTUL 814051 | 2 592 грн. |
Моторна олива Motul 8100 X-clean EFE SAE 5W-30 5 л (109471) | 2 690 грн. |
MOTUL 107206 | 2 633 грн. |
Модификації Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30
Ціни на Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 1 л | від 425 грн. | 9 пропозицій | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 4 л | від 2 136 грн. | 7 пропозицій | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 5 л | від 2 099 грн. | 7 пропозицій | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 60 л | від 23 038 грн. | 4 пропозиції | ||
Motul 8100 X-Clean EFE 5W-30 208 л | від 95 457 грн. | 1 пропозиція |