Трансмісійне мастило Motul Dexron III 2 л
Motul Dexron III 2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motul Dexron III 2 л
Трансмиссионное масло Motul Dexron III (2л.) 387002 | 1 023 грн. |
Масло трансмиссионное MOTUL DEXRON III (Канистра 2л) 100318 | 912 грн. |
Олива напівсинтетична трансмісійна MOTUL DEXRON III Technosynthese, 2л (38 | 1 068 грн. |
Модификації Motul Dexron III
Ціни на Motul Dexron III |
---|---|---|---|---|
Motul Dexron III 1 л | від 398 грн. | 5 пропозицій | ||
Motul Dexron III 2 л | від 912 грн. | 3 пропозиції | ||
Motul Dexron III 5 л | від 2 064 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul Dexron III 20 л | від 7 889 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →