Трансмісійне мастило Motul Multi ATF 20 л
Очікується у продажу 10 034 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: синтетичне; Об'єм (л): 20; Відповідність стандартам: Dexron III; |
Motul Multi ATF 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Motul Multi ATF
Ціни на Motul Multi ATF |
---|---|---|---|---|
Motul Multi ATF 1 л | від 467 грн. | 4 пропозиції | ||
Motul Multi ATF 60 л | від 28 544 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul Multi ATF 208 л | від 96 681 грн. | 1 пропозиція |