Моторне мастило Motul Power LCV Ultra 10W-40 208 л
Товар застарів 43 293 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 208; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SM/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски BMW / MINI: B71 2300; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710 |
Motul Power LCV Ultra 10W-40 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Motul Power LCV Ultra 10W-40
Ціни на Motul Power LCV Ultra 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul Power LCV Ultra 10W-40 1 л | від 332 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul Power LCV Ultra 10W-40 5 л | від 1 223 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul Power LCV Ultra 10W-40 60 л | від 15 430 грн. | 1 пропозиція |