Моторне мастило Motul Specific 0720 5W-30 5 л
Motul Specific 0720 5W-30 5L |
|
Олія з лінійки Specific, розроблена для дизельних двигунів автомобілів групи Renault із фільтром сажі DPF. Технічна рідина має допуск RN 0720. Підвищені вимоги щодо сумісності із системами нейтралізації відпрацьованих газів зумовлюються низьким рівнем сульфатної золи, сірки та фосфору у складі продукту (Low SAPS). Використання цього моторного масла продовжує термін служби фільтра сажі.
Синтетична основа продукту виступає гарантом термоокислювальної стабільності та збереження належної в'язкості мастильного матеріалу в широкому діапазоні температур. Motul Specific 0720 5W-30 5L захищає внутрішні вузли двигуна від усіляких відкладень, запобігає сухому тертю рухливих деталей, забезпечує максимальну віддачу від двигуна в напружених режимах роботи. Низька леткість знижує витрату олії. Також технічна рідина може застосовуватися при збільшених інтервалах заміни, які визначаються виробником автомобіля. Продукт випускається у Франції, форма його випуску – пластикова каністра 5-літрового об'єму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Купити Motul Specific 0720 5W-30 5 л
Усі ціни 7 →Моторное масло Motul Specific 0720 SAE 5W30 (5л.) 102209 | 2 436 грн. |
Олива моторна 100 синтетична MOTUL Specific 0720 5W-30, 5л (102209) 102209 | 2 634 грн. |
Моторнa оливa MOTUL Specific 0720 5W-30 (5 літрів) 102209/102209 | 2 497 грн. |
Масло моторное MOTUL SPECIFIC 0720 5W-30 (Канистра 5л) 102209 | 2 524 грн. |
MOTUL 102209 | 2 538 грн. |
Олива Motul Specific 0720 SAE 5W30 5Л | 2 436 грн. |
Моторне масло Motul Specific 0720 5W-30 5 л (102209) | 2 634 грн. |
Модификації Motul Specific 0720 5W-30
Ціни на Motul Specific 0720 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul Specific 0720 5W-30 1 л | від 534 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul Specific 0720 5W-30 5 л | від 2 436 грн. | 7 пропозицій | ||
Motul Specific 0720 5W-30 20 л | від 8 758 грн. | 2 пропозиції | ||
Motul Specific 0720 5W-30 60 л | від 24 407 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul Specific 0720 5W-30 208 л | від 81 853 грн. | 1 пропозиція |