Моторне мастило Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 5 л (106375)
Відео 5 |
Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 5L |
|
Синтетичне масло, розроблене з прицілом на використання в двигунах сучасних автомобілів групи VAG (Volkswagen, Audi, Skoda та SEAT). Власне, за індексами 504.00-507.00 у повному найменуванні продукту стоять відповідні допуски VAG. Моторна олія підходить як для бензинових силових агрегатів, так і для дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Воно забезпечує комплексний захист мотора в широкому діапазоні навантажень, має відмінну теплопровідність, хороші експлуатаційні показники, прекрасні в'язкісно-температурні властивості.
У формулу масла включені спеціальні присадки для захисту внутрішніх деталей двигуна від корозії та всіляких відкладень. Також продукт відрізняється високим рівнем стабільності проти окиснення. Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 5L зберігає прокачування та плинність при низьких негативних температурах, утворює стабільну масляну плівку в спекотну літню спеку. Енергозберігаючі якості сприяють більш ефективному та економічному використанню олії. Міжсервісний інтервал його заміни повинен перевищувати 15 тис. км пробігу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Купити Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 5 л
Усі ціни 6 →Моторное масло MOTUL Specific 504 00 507 00 SAE 5W30 (5л.) 838751 | 2 506 грн. |
Олива моторна 100 синтетична MOTUL Specific 504.00-507.00 5W-30, 5л (83875 | 2 595 грн. |
Моторнa оливa MOTUL Specific 504 00 507 00 5W-30 (5 літрів) 838751/106375 | 2 460 грн. |
Масло моторное MOTUL SPECIFIC 504 00 507 00 5W-30 (Канистра 5л) 106375 | 2 234 грн. |
MOTUL 838751 | 2 488 грн. |
Моторне масло Motul Specific VW 504.00/507.00 5W-30 5 л (106375) | 2 595 грн. |
Модификації Motul Specific 504.00-507.00 5W-30
Ціни на Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 1 л | від 495 грн. | 5 пропозицій | ||
Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 5 л | від 2 234 грн. | 6 пропозицій | ||
Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 60 л | від 22 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul Specific 504.00-507.00 5W-30 208 л | від 69 841 грн. | 1 пропозиція |