Тумба під умивальник Moydodyr Focus 70 (00-00001862)
Фото 6 |
Moydodyr Focus 70 60 см70 см |
|
Гарантія від виробника — 3 роки. Корпус виготовлений з ДСП Kronospan (Польща)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Focus 70
Усі ціни 8 →Тумба для підлоги Мойдодир Фокус-70 00-00001862 з умивальником Руна-70 | 6 802 грн. |
Moidodir Фокус-70 (РУНА-70) | 8 503 грн. |
Moidodir Фокус-70 (РУНА-70) | 5 642 грн. |
Тумба Фокус 70 с умывальником Runa 70 / Лотос 70 белая mdd-00-00001862 | 6 802 грн. |
Тумба Фокус 70 з умивальником Runa 70 / Лотос 70 біла mdd-00-00001862 | 6 802 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Moydodyr Focus 70
Ціни на Moydodyr Focus 70 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Focus 60 | від 5 128 грн. | 7 пропозицій | ||
Moydodyr Focus 70 | від 5 642 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →