Тумба під умивальник Moydodyr Octavio 70-A (00-0006720)
Фото 7 |
Moydodyr Octavio 70-A |
|
Умивальник виготовлений із штучного каменю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Octavio 70-A
Усі ціни 10 →Тумба підвісна Мийдодир Octavio 70-А 00-0006720 з умивальником Cosmopolita | 9 384 грн. |
Moidodir OCTAVIO 70-A (Cosmo-70) | 11 730 грн. |
Moidodir OCTAVIO 70-A (Cosmo-70) | 7 365 грн. |
Тумба Octavio 70-A с умывальником Cosmopolitan 70 белая mdd-00-0006720 | 9 384 грн. |
Тумба Octavio 70-A з умивальником Cosmopolitan 70 біла mdd-00-0006720 | 9 384 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Moydodyr Octavio 70-A
Ціни на Moydodyr Octavio 70-A |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Octavio 60-A | від 6 754 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 70-A | від 5 766 грн. | 10 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 80-A | від 8 245 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 100-A | від 6 684 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →