Тумба під умивальник Moydodyr Oslo 50 Wood
Фото 15 |
Moydodyr Oslo 50 Wood 50 см60 см |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan (Польща) з антибактеріальною фарбою (захист від грибків та бактерій). Фасад із МДФ Kronospan (Польща). Фурнітура Linken петлі із системою плавного закривання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Oslo 50 Wood
Усі ціни 10 →Тумба підлогова Мойдодир Oslo 50 Wood 00-0006477 з раковиною Arteco | 4 200 грн. |
Moidodir Oslo loft-50 (Arteco-50) | 5 600 грн. |
Moidodir Oslo loft-50 (Arteco-50) | 4 156 грн. |
Тумба Oslo 50 Wood c умывальником Arteco 50 дуб крафт/белая mdd-00-0006477 | 4 200 грн. |
Тумба Oslo 50 Wood з умивальником Arteco 50 дуб крафт/біла mdd-00-0006477 | 4 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Moydodyr Oslo 50 Wood
Ціни на Moydodyr Oslo 50 Wood |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Oslo 50 Wood | від 4 032 грн. | 10 пропозицій | ||
Moydodyr Oslo 60 Wood | від 4 416 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →