Тумба під умивальник Moydodyr Temp 65 (00-0008086)
Фото 6 |
Moydodyr Temp 65 55 см65 см |
|
Тумба виготовлена із ДСП Kronospan, товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Temp 65
Усі ціни 6 →Тумба підлогова Мийдодир Temp 65 00-0008086 з умивальником Freja | 4 392 грн. |
Тумба Temp 65 с умывальником Freja 65 белая mdd-00-0008086 | 4 392 грн. |
Тумба Temp 65 з умивальником Freja 65 біла mdd-00-0008086 | 4 392 грн. |
Тумба Мойдодыр Temp. 65 с умывальником Freja 65 белая 00-0008086 | 4 392 грн. |
Тумба Temp 65 з умивальником Freja 65 біла mdd-00-0008086 | 4 392 грн. |
Тумба підлогова МОЙДОДИР Temp-65 з умивальником KOLO Freja 65 | 4 392 грн. |
Модификації Moydodyr Temp 65
Ціни на Moydodyr Temp 65 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Temp 55 00-0008085 | від 3 964 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Temp 65 | від 4 392 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →