Плита MPM 53-KEC-30 білий
MPM 53-KEC-30 білий 2020 рікіндикатор тепла |
|
Максимально проста, недорога та повністю електрична побутова кухонна плита із зменшеними габаритними розмірами корпусу, що позиціонується виробником у бюджетний ціновий сегмент. Так, ширина моделі складає всього 50 см, що спрощує її розміщення навіть на невеликих кухнях із щільним компонуванням великою побутовою технікою. Але подібне відповідним чином позначилося на місткості духової шафи та розмірах варильної поверхні.
Так, кухонна плита MPM 53-KEC-30 оснащена варильною всього на три конфорки — дві діаметром 14 см і одна на 18 см. Але при цьому виробником використовуються досить просунуті нагрівачі типу Hi-Light, швидкість нагрівання та охолодження у яких значно вища, ніж у традиційних чавунних електричних рішеннях. Покриття робочої зони – із зовні бездоганної склокераміки. Також передбачені зручні індикатори залишкового тепла. Що ж до духовки, то її корисна ємність складає всього 48 л, чого, втім, цілком достатньо для приготування випічки, запікання м'яса, риби та ін. Температура нагріву всередині регулюється в межах від 40 до 240 °C. Також звернемо увагу на те, що панель управління позбавлена будь-якого дисплея і сформована із звичайних поворотних регуляторів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM 53-KEC-30 білий
Усі ціни 9 →Електрична плита MPM MPM-53-KEC-30 | 12 299 грн. |
Плита электрическая Mpm 53-KEC-30 | 11 730 грн. |
Електрична плита MPM MPM-53-KEC-30 | 10 504 грн. |
MPM 53-KEC-30 | 16 482 грн. |
MPM 53-KEC-30 | 16 884 грн. |