Плита MPM 54-KRM-13 графіт
Фото 3 |
MPM 54-KRM-13 графіт 2020 рікретро |
|
Побутова кухонна плита доступного цінового сегмента з класичним набором характеристик та можливостей, але при цьому виразним ретро-дизайном. Модель придбала у своє розпорядження газову варильну поверхню та компактну електричну духовку. Пристрій цього типу може бути відмінним придбанням насамперед для кухонь, інтер'єр яких виконаний у відповідній стилістиці. Варильна поверхня кухонної плити MPM 54-KRM-13 має типове емальоване покриття робочої зони, що суттєво спрощує її очищення та підтримання в чистоті та порядку.
Виробником передбачені чотири газові конфорки різного діаметру та потужності, а для розміщення посуду безпосередньо над вогнем використовуються надійні чавунні грати. Панель управління позбавлена будь-якого дисплея, але поворотні перемикачі максимально стилізовані під загальну ретро-концепцію. Що ж до духовки, то її ємність складає всього 46 л, але з додаткового оснащення є система конвекції, яка забезпечує примусову циркуляцію теплого повітря всередині для рівномірного пропікання страв з усіх боків. Загалом для духовки виробником передбачено 6 різних режимів роботи. Відкидні дверцята мають двошарове скління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM 54-KRM-13 графіт
Усі ціни 12 →Плита комбинированная Mpm Product MPM-54-KRM-13 | 14 045 грн. |
Плита MPM Product MPM-54-KRM-13 | 13 630 грн. |
Комбінована плита MPM MPM-54-KRM-13 | 13 637 грн. |
MPM MPM-54-KRM-13 | 13 320 грн. |
MPM MPM-54-KRM-13 | 13 653 грн. |