Плита MPM 64-KGM-10 білий
MPM 64-KGM-10 білий 2020 рікавтопідпал білий нержавіюча сталь |
|
Проста та порівняно недорога комбінована побутова кухонна плита з газовою варильною поверхнею та місткою електричною духовкою. Модель має виключно базовий набір функцій і можливостей і може послужити хорошим вибором як недорога плита «на кожен день». Насамперед звернемо увагу саме на духову шафу із загальним корисним об'ємом 70 л, що дозволяє готувати багато домашньої випічки за раз, запікати цілісні шматки м'яса або цілу качку та інше.
Завдяки двошаровому склінню відкидні дверцята зберігають прохолоду із зовнішнього боку навіть при активному приготуванні всередині. Також кухонна плита MPM 64-KGM-10 оснащена варильною поверхнею з покриттям робочої зони з безпосристої емалі, яка привабливо виглядає та просто очищається. У розпорядження користувача надані чотири газові конфорки різного діаметру. Для розміщення посуду над вогнем використовуються сталеві решітки. Є функція автозапалювання, яка позбавляє необхідності тримати поряд з плитою сірника або запальничку. Система газ-контроль запобігає витоку газу у разі випадкового згасання полум'я. Панель керування у моделі виключно класична - тільки звичні поворотні регулятори без дисплея.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM 64-KGM-10 білий
Усі ціни 11 →Плита комбинированная Mpm Product MPM-64-KGM-10 | 13 043 грн. |
Комбінована плита MPM MPM-64-KGM-10 | 11 671 грн. |
Плитка MPM MPM-64-KGM-10 | 13 030 грн. |
MPM MPM-64-KGM-10 | 11 760 грн. |
MPM MPM-64-KGM-10 | 12 054 грн. |
Модификації MPM 64-KGM-10
Ціни на MPM 64-KGM-10 |
---|---|---|---|---|
MPM 64-KGM-10 білий | від 11 615 грн. | 11 пропозицій | ||
MPM 64-KGM-11 нержавіюча сталь | від 12 280 грн. | 10 пропозицій |