Плита MPM MKE-11 чорний
MPM MKE-11 чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MKE-11 чорний
Усі ціни 12 →Плита MPM Product MKE-11 | 5 545 грн. |
Електроплитка індукційна MPM MKE-11 | 4 741 грн. |
Настільна плита MPM MKE-11 | 4 638 грн. |
Плита інд. MPM MKE-11 | 5 250 грн. |
Електрична плитка MPM MKE-11 | 5 445 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →