Болгарка MPT MAG8006.02
MPT MAG8006.02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MAG8006.02
Усі ціни 9 →Кутова шліфувальна машина MPT MAG8006.02 | 1 815 грн. |
Болгарка MPT MAG8006.02 | 1 706 грн. |
Кутова шліфмашина MPT MAG8006.02 | 1 815 грн. |
Інструмент електричний MPT GM 125 мм, 800 Вт, 11000 об/хв (Арт.: MAG8006.0 | 1 815 грн. |
Машина кутошліфувальна "MPT", 125 мм, 800 Вт, 11000 об/хв. Black and Red ( | 1 906 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →