Навушники
MrSpeakers Ether C
Відео 18Фото 2 |
MrSpeakers Ether C |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MrSpeakers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MrSpeakers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MrSpeakers Ether C
Усі ціни 9 →Навушники MrSpeakers ETHER C Flow 1.1 (4-pin XLR - 2m) | 85 800 грн. |
Навушники без мікрофону MrSpeakers ETHER C | 92 900 грн. |
MrSpeakers Ether C Flow czarny | 106 640 грн. |
MrSpeakers Ether C Flow czarny | 109 306 грн. |
Навушники MrSpeakers Ether C Flow czarny | 109 306 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель може продаватися з кабелем з різними типами підключення: XLR, 6.35 мм Jack, 3.5 мм mini-Jack, 2.5 мм балансний або RSA/ALO
РекомендуємоПорівняти в таблиці →