Ноутбук MSI GF63 Thin 10SCSR
Відео 15Фото 18 |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіНоутбуки MSI →
від 39 599 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 7535HS, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, 2.5 кг
ігровий, 16 ", матовий, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 5, 7535HS, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 2.7 кг
від 39 601 грн.
трансформер 360°, Intel Evo, 13.3 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), IPS, Core i5, 1230U, 0.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR4X, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, FaceID, автономний+, 1.38 кг
від 39 240 грн.
трансформер 360°, 14 ", сенсорний, 1920x1200 (16:10), OLED, Ryzen 5, 7535U, 2.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Radeon 660M, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, FaceID, автономний+, 1.5 кг
від 37 199 грн.
ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i5, 12450H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, RTX 3050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, автономний, 2.6 кг
від 39 500 грн.
ультрабук, 14 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1165G7, 2.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, FaceID, автономний+, 1.17 кг
від 39 523 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1235U, 0.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6E, швидка зарядка, сканер відбитків, автономний+, 1.37 кг
від 37 647 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Ryzen 7, 7730U, 2 ГГц, ОЗП 24 ГБ, DDR4, Vega 8, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, FaceID, 1.43 кг
від 37 999 грн.
ігровий, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 5, 5600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 2.4 кг
від 37 634 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1235U, 0.9 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, автономний+, 1.79 кг
від 39 574 грн.
17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1165G7, 2.8 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 256 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 10 Pro, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 2.1 кг
від 39 557 грн.
15.6 ", 2880x1620 (16:9), OLED, 120 Гц, Ryzen 7, 5800H, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Vega 8, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.8 кг
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 11370H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3050, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, сканер відбитків, 1.65 кг
від 33 999 грн.
дисплей 14 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs / Iris Xe Graphics G7 96EUs, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 / 1024 ГБ, вага 1 кг
від 38 399 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12450H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
Модифікації MSI GF63 Thin 10SCSR 1
Даної моделі немає в продажу |
Відеоогляди
MSI GF63 THIN 10SCSR Review - Powerful and Slim Gaming Laptop on Budget
13 вересня 202038 463 перегляда
បើកប្រអប់ Msi GF63 Thin 10SCSR
11 квітня 2021483 перегляда
បើកប្រអប់ 949$ Msi GF63 Thin 10SCSR
12 квітня 20211 055 переглядів
Unboxing Msi GF63 Thin 10SCSR | i7 10750H | GTX 1650 Ti | 15" 144hz IPS | Ram 8G M.2 512G
6 квітня 20211 364 перегляда
ម៉ូយឡើងពីបែកចានមកបើកប្រអប់ដោយផ្ទាល់ Msi GF63 Thin 10SCSR 949$
12 квітня 2021877 переглядів
បើកប្រអប់ Laptop msi GF63 Thin 10SCSR | GOD OF PC GAME
15 лютого 2021914 переглядів
បើកប្រអប់ Msi GF63 Thin 10SCSR 849$
11 квітня 20211 718 переглядів
Unboxing Msi GF63 Thin 10SCSR
9 квітня 20211 073 перегляда
បើកប្រអប់ Unboxing Msi GF63 Thin 10SCSR | I5 10200H 8Cpu | GTX 1650 Ti 4G | 15" 144hz IPS
9 квітня 2021780 переглядів
LAPTOP GAMING MURAH! UNBOXING!!! Laptop MSI GF63 10SCSR - 1460ID I5-10200H GTX1650TI
22 червня 20211 722 перегляда
MSI GF63 10SCSR Unboxing & Review
20 грудня 20205 339 переглядів
MSI GF63 Thin 10SCSR: កម្លាំងម៉ាស៊ីនខ្លាំង នៅក្នុងកញ្ចប់តម្លៃសមរម្យ
21 травня 202035 117 переглядів
តេស្ត Test Game Forza Horizon 4 on Msi GF63 Thin 10SCSR 849$ GTX1650Ti | I5-10200H Ram 8G
6 квітня 20217 425 переглядів
Msi Gf63 Thin 10SCSR I7 10750H 8gb Gtx 1650TI Genshin Impact Gameplay High Setting
12 червня 20215 539 переглядів
Laptop Gaming MSI GF63 THIN 10SCSR 677ID - Core-i7-10750H
10 жовтня 20202 359 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки