Материнська плата MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI
Відео 32Фото 6 |
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI
DDR4DDR5
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:6400 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Купити MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI (s1700, Intel Z690)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Офіційний партнер MSI Telemart.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 10 399 грн. |
Материнська плата MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5Для коректної роботи материнської плати з процесорами Intel Core 13-го покоління необхідно оновити BIOS/UEFI до останньої стабільної версії. Для виконання оновлення може знадобитися процесор Intel 12-го покоління.
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5
Налаштуйте свій ігровий арсенал на продуктивність, яка забезпечить перемогу в кожній грі. Материнськ... щеа плата MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5 стане надійною основою для Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 12 879 грн. |
Материнская плата MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5Для корректной работы материнской платы с процессорами Intel Core 13-го поколения необходимо обновить BIOS/UEFI до последней стабильной версии. Для выполнения обновления может потребоваться процессор Intel 12-го поколения.MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5Настройте свой игровой арсенал на производительно Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 12 885 грн. |
Материнская плата MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5Для корректной работы материнской платы с процессорами Intel Core 13-го поколения необходимо обновить BIOS/UEFI до последней стабильной версии. Для выполнения обновления может потребоваться процессор Intel 12-го поколения.MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR5Настройте свой игровой арсенал на производительно Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 12 879 грн. |
Серія MSI MAG (довговічні)Порівняти в таблиці →
від 8 774 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 12 987 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 10 392 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 067 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 12 941 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 9 352 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 8 720 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 999 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 998 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 6 642 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 560 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 10 399 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 11 960 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 011 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 867 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 8 959 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 12 880 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR5, DIMM, 6200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 8 655 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H670, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 800 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 10 160 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
Відеоогляди
Intel B660 vs Z690 - TAŃSZE PŁYTY ZMIOTĄ DROŻSZE?
13 січня 202240 065 переглядів
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI - Test płyty głównej MSI
15 січня 20225 267 переглядів
Материнская плата MSI MPG Z690 EDGE WIFI
17 травня 202213 708 переглядів
Обзор этапов 8 экспедиции в игре NO MAN SKY POLESTAR
3 серпня 2022436 переглядів
MSI Z690 Carbon EK X - мелкое, но важное улучшение
20 січня 202229 571 перегляд
Обзор 8 экспедиции NO MAN SKY POLESTAR
2 серпня 2022440 переглядів
Сборка ПК #21 - MSI Z690 Tomahawk - i9 12900k- Gigabyte RTX 4090 | timelapse
27 жовтня 20224 062 перегляда
Распаковка (Ubboxing): материнская плата MSI Z590 Torpedo
16 червня 20214 721 перегляд
The MSI MAG Z690 TOMAHAWK D4, a gamer’s delight!
17 серпня 202210 430 переглядів
MSI MAG Z690 Tomahawk WiFi DDR5 Motherboard Unboxing & Overview
5 січня1 406 переглядів
How To Use USB BIOS Flashback With No CPU MSI MAG Z690 Tomahawk Wifi DDR5
9 січня1 966 переглядів
Be Quiet! Pure Base 500DX Review - Thermals, Build Experience & More!
2 вересня 20221 397 переглядів
Msi motherboard Z690 carbon wifi 12th generation unboxing | malayalam | Gaming Pc
18 січня 2022202 перегляда
How To Update BIOS On The MSI Mag Z690 Tomahawk WiFi DDR4
29 вересня 202231 516 переглядів
First look Of Intel's New Motherboard - MSI Z590 Tomahawk
30 березня 202118 721 перегляд
Z690 Boards reportedly burning up... Potential fire hazard!
27 грудня 2021364 671 перегляд
MSI MAG Z690 Torpedo EK X Motherboard #shorts
3 лютого 20223 220 переглядів
MSI Z690 Carbon Motherboard Review : All dressed up with no-where to go?
18 лютого 202213 812 переглядів
Pro Editor Computer Build | MSI MAG Z690 (DDR5) with Core i5-12600K
23 липня 2022406 переглядів
Z690 vs B660 | MSI, Gigabyte, Asus | ALDER LAKE Mainboard Kaufberatung 2022
19 квітня 202239 024 перегляда
MAG Z690 series motherboards - Conquer the Battlefield | Gaming Motherboard | MSI
26 листопада 20219 619 переглядів
MSI MAG Z690 Tomahawk WIFI DDR4 Unboxing
3 лютого 2023226 переглядів
The Best Value Intel Z690 Motherboard: VRM Thermal Benchmark
9 грудня 2021326 312 переглядів
Intel Z690 Motherboard Round-Up (for 12900K, 12700K, & 12600K Alder Lake CPUs)
24 грудня 2021484 296 переглядів
MSI Z690 Tomahawk DDR4 Review - Best Motherboard for the i7-12700K?
29 січня 202238 519 переглядів
The Best Z690 Motherboards for Intel i5-12600K / i7-12700K: Review & Recommendations
5 січня 202254 265 переглядів
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI + 12700K | Gaming PC Build
6 квітня 202232 477 переглядів
MSI MPG Z690 EDGE WIFI + i7-12700K | Gaming PC Build
26 лютого 202252 337 переглядів
Nowa płyta główna do kompa testowego! MSI Z790 Tomahawk!
9 листопада 20228 368 переглядів
Jaka płyta główna pod i7 12700k
19 серпня 20228 191 перегляд
Z690 i soc.1700 - na co uważać, jak sprawić żeby działało i jak to uruchomić.
9 листопада 202149 839 переглядів
Valhalla ROK PÓŹNIEJ - dalej fajna?
11 березня 202263 688 переглядів
Модификації MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI
Ціни на MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI |
---|---|---|---|---|
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI DDR4 | від 10 040 грн. | 4 пропозиції | ||
MSI MAG Z690 TOMAHAWK WIFI | від 10 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 040 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 12 396 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 764 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 393 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 525 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 879 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 299 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 644 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 042 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки