Материнська плата MSI MPG Z690 FORCE WIFI
Відео 6Фото 6 |
MSI MPG Z690 FORCE WIFI
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:6666 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Купити MSI MPG Z690 FORCE WIFI
Материнська плата MSI MPG Z690 Force WiFi DDR5 | 15 867 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI MPG Z690 Force WiFi DDR5 | 15 480 грн. Під замовлення Див. умови |
Материнская плата MSI MPG Z690 Force WiFi (s1700) | 17 490 грн. |
MSI MPG Z690 Force WiFi DDR5 | 15 867 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI MPG Z690 Force WiFi DDR5 | 16 254 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія MSI MPG (ігрові/стильні)Порівняти в таблиці →
від 4 964 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2
від 9 873 грн.
mini-ITX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 10 999 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 6 806 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z490, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 8 344 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 16 415 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 11 916 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 17 214 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 18 818 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 9 673 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 12 680 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 14 651 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 16 760 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 8000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 17 880 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 18 520 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 10 600 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 13 440 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 19 480 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 15 480 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 22 860 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
КомплектуючіВсі комплектуючі для MSI MPG Z690 FORCE WIFI →
Відеоогляди
Php190K MPG Z690 Force WIFI Gaming PC Time-lapse Build I Intel i7 12700K I RTX 3080 w/ Benchmarks
30 грудня 202119 738 переглядів
MSI MPG Z690 FORCE WIFI - UNBOXING AND SHOWCASE
15 грудня 20216 097 переглядів
รีวิว MSI MPG Z690 Force WIFI เมนบอร์ดเทพเจน 12 | NEXTSTEPGO
10 лютого 20222 186 переглядів
MSI MPG Z690 FORCE WIFI
26 грудня 20213 779 переглядів
Unboxing MSI MPG Z690 FORCE WIFI
25 жовтня 20222 563 перегляда
Fairly decent motherboard! MSI MPG Z690 FORCE WIFI review!
9 грудня 202119 841 перегляд
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 437 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 209 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 158 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 113 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 425 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 382 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2