Монітор MSI Optix G2712 27 " чорний
Фото 5 |
Представник геймерської лінійки Optix компанії MSI це середньобюджетна модель з 27-дюймовим FullHD-дисплеєм. Модель можна розглядати не тільки для ігор, але і для різних робочих завдань, адже тут реалізовано підсвічування без мерехтінь та функцію зниження інтенсивності синього світіння (плюс є відповідний сертифікат безпеки від TÜV Rheinland). Крім того 8-бітна IPS-матриця екрана примітна якісною перенесенням кольорів, у тому числі колірним охопленням 102% простору sRGB.
Монітор MSI Optix G2712 порадує хорошими кутами огляду при скромній деталізації (розмір пікселя 0.31 мм), контрастності (1100:1) та яскравості (250 нит). Шанувальників ігор на ПК та консолі порадує насамперед висока герцовка (розгін до 170 Гц при підключенні по DisplayPort v 1.2), швидкий відгук (1 мс по MPRT), профільна опція нічного бачення (висвітлення кадру Night Vision) та підтримка технології AMD FreeSync Premium. Також заявлено наявність тонкої рамки навколо дисплея, що стане в нагоді при створенні різних мультимоніторних ігрових конфігурацій.
Купити MSI Optix G2712 27 " чорний
Усі ціни 50 →MSI 27" G2712 Black G2712 | 6 799 грн. |
Монітор ігровий 27" MSI G2712 | 6 799 грн. |
Монитор MSI 27" G2712 IPS Black 170Hz G2712 | 6 799 грн. |
MSI Optix G2712 | 7 350 грн. |
Монітор MSI G2712 | 6 799 грн. |
Чудовий великий монітор, підходить для роботи та ігор, також підходить як першим ігровим монітором. Замовлявши у FOXTROT.UA Діагональ: 27"; Частота: 170; Гц Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Тонка рамка. немає (не знайшов) dartdragon34 : користуюся MSI Optix G2712 менше місяця |