Монітор MSI Optix MPG321URDE-QD 32 " чорний
Фото 5 |
MSI Optix MPG321URDE-QD 32 " чорний
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Optix MPG321URDE-QD 32 " чорний
Усі ціни 6 →Монітор 32" MSI MPG321URDE-QD 4K IPS 144 Гц pdiscount | 33 154 грн. |
Монітор MSI Optix 32" MPG321URD-E-QD | 42 558 грн. |
MSI Optix 32" MPG321URD-E-QD | 41 520 грн. |
MSI Optix 32" MPG321URD-E-QD | 42 558 грн. |
MSI Optix 32" MPG321URD-E-QD | 43 596 грн. |
Монітор 32" MSI MPG321URDE-QD 4K IPS 144 Гц g2 | 35 475 грн. |