Материнська плата MSI PRO Z690-A WIFI DDR4
Відео 29Фото 6 | від 8 099 грн. Купити! Материнська плата MSI PRO Z690-A WIFI DDR4 (s1700, Intel Z690, PCI-Ex16)Cyberdream.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись в списокмої списки |
MSI PRO Z690-A WIFI DDR4
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel Z690
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Серія MSI PRO (для дому/офісу)Порівняти в таблиці →
від 4 416 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 628 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 711 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 10 695 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 304 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, без підсвітки
від 2 359 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 6 030 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 987 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 017 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 872 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 486 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охолодження M.2, без підсвітки
від 3 499 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 399 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 242 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 290 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 6 914 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 156 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 218 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 12 574 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670, 4 x DDR5, DIMM, 6600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для MSI PRO Z690-A WIFI DDR4 →
6 липня 2023, 13:42
Фазы питания #
Фазы питания задвоенные или нет? Если да то какое реальное количество фаз без удвоения?
29 липня 2022, 00:19
А можно как-то синхронизировать подсветку, если в материнка такой функции нету? #
15 червня 2022, 10:51
Чи можна сюди поставити ОЗП 2х8 з частотою 3600 МГц? #
Ось ця пам'ять https://ek.ua/ua/KINGSTON-FURY-KF436C17BBK2-16.htm
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
MSI PRO Z690-A DDR4 - Great Performance/Price Ratio! [Review]
22 березня 20239 207 переглядів
Как сделать Core i9 13900K холоднее на MSI PRO Z690-A WIFI?
8 березня 20236 622 перегляда
Built-In Audio vs USB DAC / Audio Interface – Is there really a difference? (ft. MSI PRO Z690-A)
10 квітня 2022133 928 переглядів
MSI Pro Z690-A WiFi Review
7 вересня 202210 295 переглядів
MSI Pro Z690-A voltage regulation and VRM settings.
20 січня 202215 849 переглядів
Is it truly GODLIKE? - MSI Z690 Motherboards
2 березня 20221 013 280 переглядів
MSI PRO Z690 A WiFi Motherboard
9 червня 2022303 перегляда
فتح صندوق Unboxing PRO Z690-A DDR4
17 травня 2023159 переглядів
2x16GB DDR4-3900 14-15-15-28-2T stable on the MSI Pro Z690-A with a 12900K (S8B)
19 грудня 202134 260 переглядів
Unboxing MSI Pro Z690 A wifi D4 motherboard LGA 1700, overview of features, first review
12 червня 20221 095 переглядів
2x16GB DDR4-3900 14-15-15-28-2T stable on the MSI Pro Z690-A with a 12900K (S8B)
19 грудня 202134 260 переглядів
BIOS update, No CPU or GPU needed version, MSI Pro Z690-A DDR5, get ready for 13th gen
16 грудня 20222 171 перегляд
Expensive (MSI Z690 GODLIKE) vs Cheap (MSI PRO Z690-A) Motherboard Tested in PC Gaming
14 вересня 20224 325 переглядів
MSi PRO Z690 A WIFI DDR5 12th Gen Motherboard 2 5Gbps LAN provides incredible data | Tech Land
21 червня 20222 205 переглядів
Intel Z690 Motherboard Round-Up (for 12900K, 12700K, & 12600K Alder Lake CPUs)
24 грудня 2021484 296 переглядів
BIOS update, No CPU or GPU needed version, MSI Pro Z690-A Wifi DDR5, get ready for 13th gen
8 грудня 20227 804 перегляда
MSI PRO Z690 A DDR4 12th Gen Motherboard Unboxing Ram 5200+OC MHz Supports | Source ItBD
31 грудня 2021648 переглядів
Unboxing the BEST Budget Z690 Motherboard! MSI PRO Z690-A DDR4 Unboxing
1 грудня 202110 994 перегляда
Best Z690 Motherboard for Intel Alder Lake | Best Motherboard for i5 12600K, i7 12700K, i9 12900K
3 листопада 2021314 783 перегляда
How to Flash Bios without a CPU, MSI Z690-A Pro DDR4 WiFi Motherboard
3 листопада 202256 506 переглядів
Intel Core i5-12600K MSI PRO Z690-A DDR4 RTX 2080Ti Gaming Review in 2022
8 листопада 20213 585 переглядів
How to Flash Bios without a CPU, MSI Z690-A Pro DDR4 WiFi Motherboard
3 листопада 202256 545 переглядів
THE PERFECT Z690 MOTHERBOARD! MSI PRO Z690-A Review
20 грудня 202144 006 переглядів
The MSI PRO Z690-A WiFi Intel Motherboard | Unboxing, Installation, BIOS, & Review
2 лютого 202278 386 переглядів
intel Core i9 12900KF msi PRO Z690-A DDR4 RTX3060\ ID-COOLING SE-904-XT Slim TECWARE VXR/ Gaming
5 січня 2022261 перегляд
intel Core i9 12900K/ msi PRO Z690-A DDR4/ RTX3060 /Gaming PC Build /| 4K Gameplay & Benchmarks
23 лютого 2022369 переглядів
Pc Build intel Core i5 12600K MSI PRO Z690 A DDR4 MASTERBOX K501L ARGB Fan TG Version | Tech Land
27 грудня 202122 052 перегляда
intel Core i7 12700K Gaming PC Build with Msi Z690 A PRO DDR4 & RTX 3060 HURRICANE Tech Land
10 грудня 202158 386 переглядів
Unboxing MSI PRO Z690-A WIFI - 12th gen Intel DDR5 RAM Motherboard
21 листопада 202118 108 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 393 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 525 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 12 987 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 879 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 299 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2
від 7 644 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 042 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 497 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 416 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 426 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2