Протеїн Mutant Whey Protein 2.3 кг
Відео 20 |
Mutant Whey Protein 2.27 kg |
|
Протеїн торгової марки Mutant - це сироватковий концентрат, що представляє середній ціновий сегмент. Спортивна добавка на 2.3 кг пропонується в пакеті, який займає відносно небагато місця і трохи простіше в транспортуванні, ніж банку. Доступні й інші варіанти фасування, в тому числі на 900 грам, 1.8 і 4.5 кг.також покупці можуть вибрати різні смаки, включаючи такі популярні варіанти, як шоколад, печиво, ваніль, полуниця, шоколадний Брауні і т.
д. Плюс заявлено, що в якості підсолоджувача використовується не аспартам, а максимально безпечна сукралоза. Протеїн Mutant Whey Protein 2.3 кг рекомендується вживати двічі на день. Відповідно упаковки на 2.3 кг в такому випадку вистачить мінімум на місяць. З двома 37-грамовими порціями добавки ви отримаєте 44 грами білка, включаючи не менше 17 грам BCAA і глютамина. Застосовувати продукт найкраще на фазі набору м'язової маси. Обумовлено це перш за все високою загальною калорійністю (140 ккал на порцію через досить великий вміст вуглеводів) при не самих значних концентраціях білка (трохи менше 60%).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mutant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mutant.
Купити Mutant Whey Protein 2.3 кг
Усі ціни 8 →Сироватковий протеїн концентрат Mutant Whey 2270 грам Печиво з кремом | 2 649 грн. |
Протеїн Mutant Whey 2270 g /61 servings/ Cookies Cream | 3 540 грн. |
Протеїн Mutant Whey 2270 г Печиво (4384301743) | 5 132 грн. |
Протеїн PVL Mutant Whey 2270 грам Печиво і крем (101526-3) | 2 652 грн. |
Протеїн PVL Mutant Whey 2270 грам Екстрим полуничний крем (101526-2) | 2 652 грн. |