BCAA Myprotein BCAA 1000 g
Відео 25 |
Myprotein BCAA 1000 g велика упаковка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Myprotein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Myprotein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Myprotein BCAA 1000 g
Амінокислота Myprotein BCAA 2-1-1 1кг. тропік | 1 295 грн. |
Амінокислоти MyProtein ВСАА 1кг Смак Кавун | 1 334 грн. |
Амінокислоти MyProtein ВСАА 1кг Натуральний Смак | 1 334 грн. |
Амінокислоти MyProtein ВСАА 1кг Смак Персик - Манго | 1 334 грн. |
Амінокислоти MyProtein ВСАА 1кг Тропічний Смак | 1 334 грн. |
Ціна якість Апельсиновий смак, запах Віктор С.: користуюся Myprotein BCAA 500 g менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Myprotein BCAA 1000 g
Ціни на Myprotein BCAA 1000 g |
---|---|---|---|---|
Myprotein BCAA 250 g | від 454 грн. | 34 пропозиції | ||
Myprotein BCAA 500 g | від 620 грн. | 34 пропозиції | ||
Myprotein BCAA 1000 g | від 1 295 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тільки потрібно акуратніше з дозуванням, а то вчора на тренуванні випадково гриф зламав, сил додає дуже багато, рекомендую загалом.