Ваги Mystery MES-1810
Відео 1Фото 2 |
Mystery MES-1810 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MES-1810
Усі ціни 12 →Ваги підлогові електронні Mystery MES-1810 | 950 грн. |
Mystery MES-1810 | 745 грн. |
MYSTERY MES-1810 | 790 грн. |
Ваги підлогові Mystery MES-1810 | 719 грн. |
Напольные весы MYSTERY MES 1810 | 695 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Mystery MES-1810:
- Вбудований електронний термометр
- Вбудований електронний годинник
РекомендуємоПорівняти в таблиці →