Мийка високого тиску NAC PWE220-LN
Відео 2Фото 6 |
NAC PWE220-LN |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAC PWE220-LN
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску NAC PWE220-LN | 9 087 грн. |
NAC PWE220-LN | 11 357 грн. |
Nac Myjka Wysokociśnieniowa Pwe220-Ln | 9 534 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nac Myjka Wysokociśnieniowa Pwe220-Ln | 9 307 грн. |
Минимойка высокого давления NAC PWE220-LN | 7 728 грн. |
NAC PWE220-LN | 11 634 грн. |
Мінімийка високого тиску NAC PWE220-LN | 7 722 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →