Насосна станція Nasosy plus AUJET 40/24L
Nasosy plus AUJET 40/24L відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus AUJET 40/24L
Усі ціни 6 →Насосная станция НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ AUJET 40/24L | 5 123 грн. |
Насосы+Оборудование Насосная станция Насосы+Оборудование AUJET 40/24L (126 | 3 950 грн. |
Насосна станція NPO AUJET 40/24L | 4 154 грн. |
Насосы+Оборудование Насосная станция AUJET40/24LN NPO | 3 516 грн. |
Насосна станція NPO AUJET 40/24L | 4 389 грн. |
Побутова насосна станція "Насоси+" Ст. AUJET 40/24L (UA) | 4 389 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Nasosy plus AUJET 40/24L:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Nasosy plus AUJET 40/24L
Ціни на Nasosy plus AUJET 40/24L |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus AUJET 40/19L | від 4 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Nasosy plus AUJET 40/24L | від 3 516 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus AUJLUX 1.5-30/24L | від 4 686 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →