Свердловинний насос Nasosy plus BCP 1.8-50Y
Nasosy plus BCP 1.8-50Y |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BCP 1.8-50Y
Усі ціни 6 →Насос скважинный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ БЦП 1,8-50У (кабель 50м, пульт) | 7 762 грн. |
Насосы+Оборудование Насос скважинный Насосы+Оборудование БЦП 1,8-50У (1077 | 7 632 грн. |
Свердловинний електронасос NPO БЦП 1,8-50У * + кабель 50м + сталевий трос | 8 116 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Насоси + БЦП 1,8-50 У | 8 568 грн. |
Свердловинний насос глибинний Насоси+ БЦП 1,8-50У* (кабель 50м, пульт) | 7 033 грн. |
Насос скважинный Насосы + (NPO) БЦП 1,8-50 У*+ кабель 50м + трос | 7 199 грн. |
Модификації Nasosy plus BCP 1.8-50Y
Ціни на Nasosy plus BCP 1.8-50Y |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus BCP 1.8-28Y | від 5 263 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus BCP 1.8-35Y | від 5 097 грн. | 7 пропозицій | ||
Nasosy plus BCP 1.8-42Y | від 6 483 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus BCP 1.8-50Y | від 7 033 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus BCP 1.8-60Y | від 7 997 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus BCP 1.8-75Y | від 6 519 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus BCP 1.8-90Y | від 9 058 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →