Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 25-4S-180 Solar 4.6 м 1 1/2"
Nasosy plus BPS 25-4S-180 Solar 4.6 м
1 1/2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2988 л/год
Макс. напір:4.6 м
Споживана потужність:68 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Циркуляційні насоси серії BPS Solar можуть використовуватися в сонячних системах. Можлива перекачування рідини з температурою до 145°С, але не більше двох годин.
Всі характеристики
Характеристики BPS 25-4S-180 Solar
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 25-4S-180 Solar 4.6 м 1 1/2"
Усі ціни 8 →Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 25-4S-180 Solar | 2 159 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ BPS25-4S-180 Solar, присоединительный комплек | 2 029 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-4S-180 Solar | 2 436 грн. |
Насосы+Оборудование Циркуляционный насос Насосы+Оборудование BPS25-4S-180 | 2 290 грн. |
Циркуляційний електронасос NPO BPS 25-4S-180 Solar | 2 320 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Nasosy plus BPS 25-4S-180 Solar
Ціни на Nasosy plus BPS 25-4S-180 Solar |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus BPS 25-4S-180 Solar 4.6 м 1 1/2" | від 2 029 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 25-6S-180 Solar 5.7 м 1 1/2" | від 2 304 грн. | 7 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 32-8S-180 Solar 7.2 м 2" | від 4 457 грн. | 2 пропозиції | ||
Nasosy plus BPS 25-8S-180 Solar 8.2 м 1 1/2" | від 4 089 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →