Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 25-8S-180 8.5 м 1 1/2" 180 мм
Nasosy plus BPS 25-8S-180 8.5 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:5500 л/год
Макс. напір:8.5 м
Споживана потужність:182 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 25-8S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 25-8S-180 8.5 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 13 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 25-8S-180 | 3 860 грн. |
Насос циркуляционный Насосы+ Bps 25-8S-180 | 3 323 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-8S-180 | 4 006 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 25-8S-180 | 3 604 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 25-8SM-180 Next шнур+гайки | 4 342 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →