Заглибний насос Nasosy plus WQD 15-15-1.5F
Відео 1Фото 2 |
Nasosy plus WQD 15-15-1.5F продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus WQD 15-15-1.5F
Усі ціни 23 →Насос дренажно-фекальный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ WQD 15-15-1,5 | 8 190 грн. |
Насосы плюс оборудование WQD 15 - 15 - 1,5 Погружной фекально – дренажный | 8 629 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование WQD 15-15-1,5 | 7 454 грн. |
Насосы+Оборудование Канализационный насос Насосы+Оборудование WQD 15-15-1, | 7 254 грн. |
Дренажно-фекальний насос Насоси + Обладнання WQD 15-15-1.5 (132036) | 7 454 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель WQD 15-15-1.5 — поставляється без поплавкового вимикача. Вага насоса при цьому становить — 24.2 кг
Модификації Nasosy plus WQD 15-15-1.5F
Ціни на Nasosy plus WQD 15-15-1.5F |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus WQD 10-8-0.55F | від 4 090 грн. | 23 пропозиції | ||
Nasosy plus WQD 8-16-1.1 F | від 6 381 грн. | 19 пропозицій | ||
Nasosy plus WQD 15-15-1.5F | від 6 709 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →