Рюкзак Naturehike 22L Outdoor Folding Bag 22 л
Фото 7 |
Naturehike 22L Outdoor Folding Bag |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike 22L Outdoor Folding Bag 22 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Naturehike компактный 22 л NH15A119-B black (6927595709078) 955009 | 640 грн. |
Рюкзак складний Naturehike 22 л синій NH15A119-B (6927595709092) 692759570 | 599 грн. |
Рюкзак Naturehike NH15A119-B 304018 см 22 л Dark Blue (6927595709092) | 672 грн. |
Рюкзак Naturehike компактный 22 л NH15A119-B purple (6927595709115) 955007 | 640 грн. |
Рюкзак складний Naturehike 22 л чорний NH15A119-B (6927595709078) 69275957 | 599 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Naturehike 22L Outdoor Folding Bag:
- Габарити в складеному вигляді: 18х14х5 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →