Спальний мішок Naturehike Lightweight Summer XL
Відео 4Фото 12 |
Naturehike Lightweight Summer XL легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike Lightweight Summer XL
Усі ціни 30 →Спальный мешок Naturehike Summer LW180 NH21MSD09 левый (15°C), XL, коричне | 1 660 грн. |
Спальний мішок Naturehike Summer надлегкий LW180 NH21MSD09 R (15C) XL Gree | 1 529 грн. |
Спальный мешок Naturehike Summer сверхлегкий LW180 NH21MSD09 R (15C) XL Gr | 1 370 грн. |
Спальник надлегкий Naturehike Summer LW180 NH21MSD09 правий, (15°C), pp XL | 1 909 грн. |
Спальний мішок Naturehike Summer надлегкий LW180 NH21MSD09 R (15C) XL Gree | 1 370 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Naturehike Lightweight Summer XL
Ціни на Naturehike Lightweight Summer XL |
---|---|---|---|---|
Naturehike Lightweight Summer M | від 1 200 грн. | 91 пропозиція | ||
Naturehike Lightweight Summer L | від 1 610 грн. | 5 пропозицій | ||
Naturehike Lightweight Summer XL | від 1 370 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →