Намет Naturehike Rhombus Tarp (NH19TM003)
Фото 3 |
Naturehike Rhombus Tarp
Призначення:похідний тент
Сезонність:літо
Матеріал тенту:нейлон
Вага:0.7 кг
2 сталеві стійки в комплекті.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Naturehike Rhombus Tarp
Тент для кемпінгу Naturehike Rhombus NH19TM003 150D / silver Coated 402*26 | 1 799 грн. |
Тент для кемпинга Naturehike Rhombus NH19TM003, 150D / Silver Coated, 402х | 1 780 грн. |
Тент для кемпінгу Naturehike Rhombus NH19TM003, 150D / Silver Coated, 402х | 1 462 грн. |
Тент туристичний Naturehike Rhombus canopy 4.0х2.6 м NH19TM003 grey 692759 | 1 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →