Корм для собак Natures Protection Lifestyle Adult All Breeds Poultry 17 кг (NPLSB46044)
Фото 3 | Очікується у продажу 4 080 грн. Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 17; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Natures Protection →
від 3 099 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 3 412 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир птиці, рибне борошно, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 3 980 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 3 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 365 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 2 721 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 113 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 3 105 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: іберійська свинина, рис, клас: суперпреміум
від 3 770 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 3 560 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 4 450 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: кролик, злаки, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 4 197 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Natures Protection Lifestyle Adult All Breeds Poultry 17 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Natures Protection Lifestyle
від 550 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 3 209 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопляні пластівці, горох, жир, батат, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 2 480 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 153 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка 45.8%, вуха кролика 45%, клас: суперпреміум
від 2 185 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, гороховий білок, батат, пташині жири, горох, суперпреміум
від 541 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопляні пластівці, горох, жир, батат, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 661 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жири, жом буряків, дріжджі, суперпреміум
від 140 грн.
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: качка 71.8%, тріска 20%, клас: суперпреміум
від 552 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, гороховий білок, батат, пташині жири, горох, суперпреміум
від 2 831 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: лосось, сушена картопля, батат, жир птиці, борошно з криля, горох, клас: суперпреміум
від 146 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: кроляче м'ясо 54.8%, риба 30%, крохмаль 6%, суперпреміум
від 111 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: біла риба, картопляні пластівці, крохмаль, борошно, масло лосося, клас: суперпреміум
від 159 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки 91.8%, гліцерин 5%, крохмаль 2%, суперпреміум
від 474 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: лосось, сушена картопля, батат, жир птиці, борошно з криля, горох, клас: суперпреміум
від 186 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось 41%, картопля, пташині жири, гороховий білок, горох, жом буряків, суперпреміум
від 147 грн.
ласощі, палички, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 4 місяців, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, гіпоалергенний, в составе: біла риба 24%, картопляний крохмаль, борошно з пір'я, горох, водорості, клас: суперпреміум
від 177 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 10 років, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: лосось 39%, сушена картопля, гороховий білок, батат, горох, жири, суперпреміум
від 2 468 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, картопляні пластівці, картопляні гранули, жир, горох, клас: суперпреміум
сухий корм, 7 кг, вік: від 10 років, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: лосось 39%, сушена картопля, гороховий білок, батат, горох, жири, суперпреміум
від 118 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 4 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось 24%, картопляні пластівці, крохмаль, борошно з пір'я, водорості, клас: суперпреміум
Модификації Natures Protection Lifestyle Adult All Breeds Poultry
Ціни на Natures Protection Lifestyle Adult All Breeds Poultry |
---|---|---|---|---|
Natures Protection Lifestyle Adult All Breeds Poultry 1.5 кг | від 420 грн. | 7 пропозицій | ||
Natures Protection Lifestyle Adult All Breeds Poultry 10 кг | від 2 468 грн. | 6 пропозицій |