Корм для собак Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 кг (NPSC45996)
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 kg
від 5 621 до 6 245 грн.
Закрити
Шапка
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 kg |
|
Беззерновий корм для собак дрібних та дуже дрібних порід (1 – 10 кг) з білим забарвленням шерсті. Розмір гранули 6 – 8 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Natures Protection 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Natures Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 кг
Сухий корм для собак Nature's Protection NP Superior Care White Dogs Grain17 кг, основне годування, гіпоалергенний, харчова нестерпність, турбота про шкіру та шерсть, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, маленька Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 6 245 грн. |
Корм Nature's Protection Superior Care White dogs Grain Free Salmon AdultNature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free Salmon - це беззерновий корм супер-преміум класу для собак дрібних і дуже дрібних порід (1-10 кг) з білим забарвленням шерсті. Корм запобігає появі коричневих слідів навколо очей та рота від сліз і слини. Крім того, продукт не містить м'яса птиці і зерна, тому підходить для самих чутливих вихо... щеванців. У 80% собак очі сльозяться. Найбільше коричневих слізних плям можна побачити у собак зі світлою шерстю. Ось чому команда NATURE PROTECTION у співпраці з ветеринарами і дієтологами розробила новий продукт. Підходить для чутливих та аллергічних дом Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 6245 Поскаржитись | 5 621 грн. |
Nature's Protection Сухий корм для собак Nature's Protection NP Superior C+ 294 грн бонус, 17 кг, основне годування, гіпоалергенний, харчова нестерпність, турбота про шкіру та шерсть, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, маленька Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 6 245 грн. |
Сухий корм Nature's Protection Superior Care White Dogs 17 кг (NPSC45996) | 6 245 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Серія Natures Protection Superior Care White CoatПорівняти в таблиці →
від 690 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба, картопля, батат, горох, жир, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 748 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 4 444 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, в составе: рис, жир птиці, ячмінь, ягнятина, олія, насіння льону, жом буряків, клас: суперпреміум
від 3 743 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для собак з білою вовною, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, батат, горох, жир птиці, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 3 957 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 140 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: біла риба, клас: суперпреміум
від 1 702 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для собак з білою вовною, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, батат, горох, жир птиці, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 153 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: вуха кролика 45%, качка 45.8%, клас: суперпреміум
від 6 246 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для собак з білою вовною, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: біла риба 42%, картопля, батат, горох, жир птиці, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 508 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, льон, клас: суперпреміум
від 174 грн.
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: лосось, м'якоть картоплі, крохмаль, пухове борошно, водорості, клас: суперпреміум
від 4 859 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, картопля, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 4 049 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
ласощі, палички, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, м'якоть картоплі, крохмаль, борошно, водорості, клас: суперпреміум
від 4 600 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 807 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
від 821 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, картопля, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 2 032 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах 35%, рис 26%, ячмінь, картопляний протеїн, жир птахів, клас: суперпреміум
від 5 255 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, картопля, батат, жир, горох, борошно, жом буряків, олія, клас: суперпреміум
Модификації Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds
Ціни на Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 1.5 кг | від 626 грн. | 8 пропозицій | ||
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 10 кг | від 4 128 грн. | 3 пропозиції | ||
Natures Protection White Dogs Salmon Adult Small and Mini Breeds 17 кг | від 5 621 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 621 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 197 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 977 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: оселедець 24%, овес 23%, цілісна оселедець 10%, камбала, хек, трави, овочі, клас: суперпреміум
від 5 203 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 100 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, клас: суперпреміум
від 4 950 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо оленя, клас: суперпреміум
від 4 696 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, Горохова мука, білок, комахи, жир, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 319 грн.
сухий корм, 14.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 274 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для зубів, гіпоалергенний, в составе: 35% білок комах, картопляний жом, горох, жир птиці, жом буряків, клас: суперпреміум
від 4 087 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, клас: суперпреміум