Тумба під умивальник Nautilus Prime Cersania 55 Pm C-55
Фото 5 | 3 142 грн. Купити! Шафка PRIME д/раковини CERSANIA 55, на ніжках, зібрана (UA) Модель PRIME PProstir-tepla.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
Nautilus Prime Cersania 55 Pm C-55 |
|
Тумба виготовлена із ЛДСП, торці обклеєні кромкою ПВХ. Фасад МДФ і пофарбований білим лаком з високим ступенем блиску. У комплекті знімна полиця та 4 регульовані ніжки.
Умивальник Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W купується окремо. Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nautilus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nautilus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Nautilus Prime Cersania 55 Pm C-55
Ціни на Nautilus Prime Cersania 55 Pm C-55 |
---|---|---|---|---|
Nautilus Prime Cersania 50 Pm C-50 | від 3 041 грн. | 1 пропозиція | ||
Nautilus Prime Cersania 55 Pm C-55 | від 3 142 грн. | 1 пропозиція | ||
Nautilus Prime Cersania 60 Pm C-60 | від 3 298 грн. | 1 пропозиція | ||
Nautilus Prime Cersania 65 Pm C-65 | від 3 436 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →