Тумба під умивальник Nautilus Prime Cersania 65 Pm C-65
Фото 5 | Очікується у продажу 3 436 грн. Тип: тумба; Монтаж: підлоговий; Розташування: пристінна; Розташування умивальника: по центру; Відкривання: дверцята; полиці; ніжки; Матеріал корпуса: ЛДСП; Матеріал фасаду: МДФ; |
Nautilus Prime Cersania 65 Pm C-65 |
|
Тумба виготовлена із ЛДСП, торці обклеєні кромкою ПВХ. Фасад МДФ і пофарбований білим лаком з високим ступенем блиску. У комплекті знімна полиця та 4 регульовані ніжки.
Умивальник Cersanit Cersania 55 K11-0045 купується окремо. Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nautilus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nautilus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Nautilus Prime Cersania 65 Pm C-65
Ціни на Nautilus Prime Cersania 65 Pm C-65 |
---|---|---|---|---|
Nautilus Prime Cersania 50 Pm C-50 | від 3 041 грн. | 1 пропозиція | ||
Nautilus Prime Cersania 55 Pm C-55 | від 3 142 грн. | 1 пропозиція | ||
Nautilus Prime Cersania 60 Pm C-60 | від 3 298 грн. | 1 пропозиція |