Рушникосушарка Navin Camellia E L Sensor 480x600 10-007133-4860
Фото 8 | від 2 189 до 4 190 грн. Порівняти ціни 36 → |
Модифікації Navin Camellia E 18
Характеристики
Navin Camellia E L Sensor 480x600 10-007133-4860 |
|
Рушникосушарка з сенсорним пультом управління. Товщина стінки труби: 2 мм, перемичок: 1.5 мм. Ступінь захисту: IP44
Підключення до мережі з лівого боку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Camellia E L Sensor 480x600 10-007133-4860
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Камелія 480х600 10-007133-4860 лівий | 3 507 грн. |
Полотенцесушитель Камелия 480х600 Sensor левый с таймером 10-007133-4860 | 3 990 грн. |
Navin Navin Камелия 480х600 Sensor (10-007133-4860) 10-007133-4860 | 3 990 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Камелія Sensor 480x600 Л 10-007133-4860 | 3 790 грн. |
Navin Рушникосушарка електрична Navin Камелія 480х600 Sensor ліва з таймер | 3 489 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
+ До корпусу не прилипає магніт, швидше за все нержавіюча сталь;
+ Якісно виточені деталі кріплення, також з нержавіючої сталі; + дуже низьке споживання електроенергії в спячому режимі; - на закругленому корпусі поставили плоску заглушку, по краях все торкати (фото 6);
- в одному місці схоже як відшарувалося хромове покриття з гострими краями, можна порізатися або зіпсувати рушник (фото 7); - як не намагався, так і не вдалося остаточно закрити кінцеву заглушку в одному місці (фото 8); - під час роботи чутний високочастотний писк, що випромінюється від нагрівального елемента, але не критичний; Ihor: користуюся Navin Camellia E L Sensor 300x800 10-007133-3680 менше місяця |
Додати відгук
Рекомендуємо
У цілому хороша сушарка, але є недоліки.