Рушникосушарка Navin Omega E R Sensor 530x800
Фото 8 | від 2 990 до 4 990 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації Navin Omega E 8
Характеристики
Navin Omega E R Sensor 530x800 |
|
Рушникосушарка з сенсорним пультом управління. Товщина стінки труби: 2 мм, перемичок: 1.5 мм. Ступінь захисту: IP44.
Підключення до мережі з правого боку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Omega E R Sensor 530x800
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Омега 530х800 10-015033-5380 правий | 4 990 грн. |
Полотенцесушитель Омега 530х800 Sensor правый с таймером 10-015033-5380 | 4 990 грн. |
Navin Navin Омега 530х800 Sensor (12-015033-5380) 12-015033-5380 | 2 990 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Омега 530x800 Sensor П 10-015033-5380 | 4 990 грн. |
Електрична рушникосушарка NAVIN OMERA 530х800 R / Sensor / таймер (10-0150 | 4 990 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо