Вентилятор NEO Tools 90-005
Фото 6 |
NEO Tools 90-005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO Tools 90-005
Усі ціни 13 →Neo Tools 90-005 Вентилятор підлоговий, професійний, 50 Вт, діаметр 30 см, | 1 490 грн. |
Вентилятор 50Вт,30 см (90-005) | 1 619 грн. |
Підлоговий вентилятор Neo Tools 90-005 (50 Вт, 300 мм) | 2 470 грн. |
NEO напольный (90-005) | 1 680 грн. |
Підлоговий вентилятор Neo Tools 90-005 (50 Вт, 300 мм) | 2 466 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →