Рюкзак NEO Tools Camo 84-325 30 л
Фото 10 |
NEO Tools Camo 84-325 |
|
Рюкзак бренду NEO Tools 2022 року випуску - це рішення середнього цінового сегмента в характерному забарвленні камуфляжу. Модель позиціонується як рішення heavy duty, тобто готова до важких умов експлуатації, а це можуть бути різні тактичні (військові) цілі, полювання чи риболовля, походи тощо. Об'єм становить 30 літрів, а якщо такої місткості виявиться недостатньо, додаткове спорядження можна зафіксувати зовні за допомогою строп системи MOLLE/PALS.
Вони знаходяться як на передній стороні, так і на боковинах виробу. Рюкзак NEO Tools Camo 84-325 передбачає верхній клапан, що забезпечує підвищений захист речей в основному відділенні. Для різних дрібних предметів передбачена верхня та фронтальна кишеня, плюс є пара відкритих кишеньок для пляшок на боковинах. Комфортне перенесення ваг (до 15 кг) покликана забезпечити анатомічна спинка, яка примітна «дихаючими» вставками для вентиляції та відведення надлишкового тепла. Плюс плечові лямки доповнює грудна стяжка з регулюванням по висоті та поясний ремінь. Якщо модель буде наповнена лише частково, то «стиснути» вміст допоможе система стяжок, які знаходяться буквально у всіх частинах — з боків, вгорі, внизу, спереду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Купити NEO Tools Camo 84-325 30 л
Усі ціни 25 →Рюкзак Neo Tools 84-325 988111 | 2 666 грн. |
Neo Tools Neo Tools 84-325 | 2 666 грн. |
Рюкзак Neo Tools, туристичний, камуф., 30л, поліес.(84-325) | 2 340 грн. |
Рюкзак тактичний NEO Tools Outdoor backpack 30L / camouflage pattern (84-3 | 2 666 грн. |
Рюкзак Neo Tools 30 л Camo (84-325) | 2 169 грн. |