Кондиціонер Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw 73 м²
Відео 1Фото 6 |
Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw 73 м²
SkyCold (тихі, обігрівання до -20/-25)24000 BTUінверторробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:73 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2402/2177 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SkyCold NS/NU-24EHBIw
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw 73 м²
Усі ціни 18 →Neoclima Neoclima Skycold 2.0 NS/NU-24EHBIw1 | 48 999 грн. |
Инверторный кондиционер Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw 0101010801-10043338 | 25 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima SKYCOLD 2.0 NS-24EHBIw1/NU-24EHBIw1 | 48 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-24EHBIw1 SkyCold | 48 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw | 38 710 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw
Ціни на Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima SkyCold NS/NU-09EHBIw 26 м² | від 17 990 грн. | 31 пропозиція | ||
Neoclima SkyCold NS/NU-12EHBIw 35 м² | від 14 999 грн. | 30 пропозицій | ||
Neoclima SkyCold NS/NU-18EHBIw 52 м² | від 32 466 грн. | 25 пропозицій | ||
Neoclima SkyCold NS/NU-24EHBIw 73 м² | від 25 999 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →