Домофон NeoLight NeoKIT HD
Фото 8 |
NeoLight NeoKIT HD |
|
Нічний режим. Режим "Не турбувати". Можливість використання домофона як аудіоняні.
Кардридер використовується тільки для оновлення прошивки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight NeoKIT HD
Усі ціни 43 →Комплект відеодомофону Neolight NeoKIT HD WiFi Black | 10 415 грн. |
Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT HD WF B/Graphite | 9 699 грн. |
Комплект NeoKIT HD WF GRAPHITE Neolight | 9 999 грн. |
Комплект відеодомофону Neolight NeoKIT HD WiFi (Black) NeoKIT HD WiFi B | 10 415 грн. |
NeoLight NeoKIT HD WF Black 99-00014487 | 11 099 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →