Автолампа Neolux Blue Light H4 2pcs (N472B-SCB)
Neolux Blue Light H4 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neolux Blue Light H4 2pcs
Лампа Neolux галогенова 12V H4 60/55W P43T Blue Light Duobox (2шт) (NEN472 | 396 грн. |
NEOLUX N472BSCB | 330 грн. |
Автолампи Neolux 12 V H4 60/55 W P43T Blue Light (N472 B-SCB) | 343 грн. |
Автолампа H4 Blue Light 12V 60/55W P43T - кт 2шт, (N472BSCB) | 388 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →